forum.ireksoftware.com

Discussion board of IrekSoftware.com products.

NOTE: This forum is READ ONLY

All times are UTC [ DST ]




 [ 1 post ] 
AuthorMessage
 Post subject: Sugestie
Posted: Wed Dec 28, 2005 3:59 pm 
Witam.
Od kliku dni uzywam TH. Prawie całkowicie zastapil Outlooka, Chameleon Clock(przypominacz+aktualizacja czasu) oraz dobry soft do sprawdzania maili Pop Peeper.
W porownaniu z tymi programami zauwazylem kilka lepszych opcji- np kombajn laczacy te 3 programy:)+plugin notatki
Sledzenie maili, filtry, odbicie maili(nie działa u mnie- probowalem ok 5 i nie doszly- moze to nie wina TH, tylko "ichnich" ustawien serwera, czy coś:))automatyczna kopia konfiguracji, itp, itd- sam wiesz... :)

Mam kilka sugestii:
Wkurza mnie, ze odpowiadajac na maila TH nie sprawdza wiadomosci w tle, tylko informuje o bledzie-uzywanie konta.
Czesto jestem informowany o bledach na jakims SMTP- choc w innym sprawdzaczu nie ma problemu- czas ustawien sieci mam 60 i w innych kontach pocztowych rowniez jest dobrze(moze w tym wypadku 60 nie starcza)
Czasami podwojny klik na temat maila otwiera go na 1 sek i zamyka(szczegolnie maile juz odczytane)- dopiero zaznaczenie i buton CZYTAJ otwiera maila poprawnie
Fajnie by bylo, gdyby w okienku informujacym o nowej poczcie byla mozliwosc od razu odczytania wlasnie przychodzacego maila, a nie tylko OK i wedrujesz do traya, zeby sobie otworzyc.
Migajaca dioda scroll lock informujaca o nowej poczcie mialem w innym programie i naprawde fajna sprawa.
Ikonka w trayu z dzisiejsza data moglaby sie zmieniac na kolor konta z informacja o ilosci maili na poszcz. koncie(tez fajna sprawa- kolory kont)
Przy tworzeniu kont moznaby wstawic import z ustawien outlooka albo innego klienta poczty oraz opcje wyboru kopiowania stamtad folderow z wyslanymi itd
Jak cos mi przyjdzie do glowy pozwole sobie napisac
Gratuluje i pozdrawiam
WhyDuck


Top
  
 
 [ 1 post ] 

All times are UTC [ DST ]


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum