forum.ireksoftware.com

Discussion board of IrekSoftware.com products.

NOTE: This forum is READ ONLY

All times are UTC [ DST ]




 [ 3 posts ] 
AuthorMessage
 Post subject: Filtry poczty
Posted: Sat Nov 26, 2005 8:11 am 
Offline

Joined: Thu Oct 23, 2003 9:30 pm
Posts: 5
Location: Warszawa
Czy można ustawiać filtr poczty np tak *@domena.pl, chodzi mi o odsyłanie kopii listów przychodzącej (z wybranej domeny, ale adresy różne) na inny adres @.
Nie wiem też czy jest inny sposób takiego przekierowywania, docelowy adres dodałem do urządzeń przenośnych, a odesłanie kopii w filtrach.

Poza tematem: Mógłbyś zmienić na stronie głównej link do forum bo w tej chwili jest http://www.ireksoftware.com/forum_loader.html ale to chyba drobne przeoczenie. :)

PS Witaj Irku, chyba 100 lat nie rozmawialiśmy :)


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Sun Dec 11, 2005 6:44 pm 
Online
Site Admin

Joined: Sun Oct 12, 2003 9:12 pm
Posts: 263
Location: Krakow, Poland
Witam :)
Co do przesylania to ustawienie filtra jako @domena.pl powinno byc wystarczajace. Za niedlugo modol filtrow zostanie znacznie przebudowany / rozbudowany i tego typu akcje beda latwiejsze do ustawienia.

Co do linka to jest OK - adres serwera moze sie zmienic w pewnym momencie i dzieki tej stronie przeladowujacej bedzie mi latwiej go uaktualnic :)

ps. Przeprowadzka do UK wyczerpala mnie czasowo - ostatnio jednak zycie sie ustabilzowalo i mam coraz wiecej czasu na TH. A co tam u Ciebie?


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Fri Dec 16, 2005 9:10 am 
Offline

Joined: Thu Oct 23, 2003 9:30 pm
Posts: 5
Location: Warszawa
Dzięki, teraz przynajmniej wiem, że zrobiłem dobrze i chyba dodam do filtrów @yahoo.com i @msn.com toć to skarbnica spamu :D


Top
   
 
 [ 3 posts ] 

All times are UTC [ DST ]


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum