forum.ireksoftware.com

Discussion board of IrekSoftware.com products.

NOTE: This forum is READ ONLY

All times are UTC [ DST ]
 [ 8 posts ] 
AuthorMessage
Posted: Sat Apr 09, 2005 4:29 pm 
GRatuluje przyjemnego programiku. Zacząłem go dopiero używać i mam parę suegstii do przyszłęj wersji. Po pierwsze kalendarz powinien mieć opcję żeby był widoczny na pulpicie. Żeby były na nim widoczne wydarzenia i nie w postaci jednego koloru tlyko na przykład małę ikonki wydarzeń, a po najechaniu na nie, żęby się pokazało wydarzenie w chmurce.
Po drugie jak jest przypomnienie, to powinna być w okniec przypomnienia żęby móc przełożyć to przypomnienie na jakś okreslony czas, najlepiej żeby można samemu wybrać na ile. CHodzi o to że wyskakuje mi przypomnienie, ale akurat jestem bardzo zajety i nie mogę się tym zajął, to klikam wtedy "przypomnij mi później za..." i mam spokój.
Po trzecie to może nie wiem jeszcze, ale ten program całych plików nie ściąga z serwerów pocztowych? Może warto żeby miał opcje ściągaj pełne wiadomości razem z załącznikami. Lista zadań do zrobienia wydaje mi sie ze powinna też mieć możliwosć wyśletlenia jej na pulpicie.
Po czwarte brakuje mi opcji "zablokuj program". CHodzi o to że jak się wchodzi do gry czy innego programu, żęby tray helper nie zajmował pamięci i żęby nie wykonywał czynności żadnych.
I po piąte najważniejsze: nie wiem jeszce jak działa filtr antyspamowy, ale jest to bardzo ważna rzecz i myslę że warto zastosować jakiś inteligenty filtr, nie znam sięza bardzo ale do glowy mi przychodzi na przykłąd typ bayesa. Tak jak w The Bat jest BayesIt Filter.

Jeśli będę miał zapewnienie, że te zmiany będą miały miejsce to jestem pewien, że zostaję stałm klientem :D Program bardzo przyjemny i gratuluję pomysłu i wykonania. BYle tak dalej.


Top
  
 
 Post subject:
Posted: Sat Apr 09, 2005 4:44 pm 
Online
Site Admin

Joined: Sun Oct 12, 2003 9:12 pm
Posts: 263
Location: Krakow, Poland
Witam :)
Na poczatku dziekuje za cenne uwagi :)

Co do przypominacza to juz za kilka tygodni bedzie on calkiem nowy.
Aplikacja prototyp jest juz dostepna do testow:
http://80.55.109.6/forum/viewtopic.php?t=167 - bede zobowiazany za uwagi to tego prototypu.

Co do wiadomosci e-mail - to TH sciaga cale wiadomosci (z zalacznikami) chyba ze wylaczy sie to opcja w ustawieniach konta (przycisk wiecej ustawien).

Aby przyblokowac TH by nie wykonywal on prawie zadnych czynnosci w tle wystarczy prawym przyciskiem myszy kliknac na ikonce TH w trayu i wybrać: "Wstrzymaj wszystke czynnosci"

Filtr anty-spamowy w najblizszym czasie takze bedzie calkowicie przerobiony (kwestja kilku miesiecy tym razem). Bardzo mozliwe ze bedzie takze opary o Bayesa :)

Dziekuje jeszcze raz za sugestie i korzystanie z TH :)
Irek


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Sat Apr 09, 2005 5:08 pm 
Kurcze nie wiem jak mogłem nie zauważyć tych rzeczy :lol: Rzeczywiscie te 2 rzeczy są. No to pozostaje coraz mniej usprawnień 8) A za uwagi nie ma co dziekować. W końcu to my klienci powinniśmy dawaćsugestie. Używałem bardzo dużo programików tego typu. I narazie jest to najlepszy program. Ale pare drobiazgów brakuje do usprawnienia z innych. To chociażby własnie to co podałem.
Pozdrawiam serdecznie.


Top
  
 
 Post subject:
Posted: Sat Apr 09, 2005 5:21 pm 
Sprawdziłem ten prototyp kalendarza. Nie zrozumieliśmy się :) Tak do porządkowania to jest ok. Ale mi chodzi o coś takiego http://blackecki.spymac.net/kal.zip Przesyłam skrina z innego programu, który nie jest takim kombajnem co prawda ale o takie coś mi chodzi. Myśle że to by się wszystkim bardzo przydało. Taka opcja żeby taki kalendarz mógł byc widoczny na pulpicie cały czas.
Pozdrawiam


Top
  
 
 Post subject:
Posted: Sat Apr 09, 2005 5:32 pm 
Online
Site Admin

Joined: Sun Oct 12, 2003 9:12 pm
Posts: 263
Location: Krakow, Poland
Rozumiem - doadalem wykonanie takiego typu kalendarza do mojej listy "Do zrobienia" - wyglada on zaeczywiscie fajnie i warto cos takiego zaimplementowac :)
Dziekuje i pozdrawiam!
Irek


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Sat Apr 09, 2005 5:56 pm 
Wybacz żę jeszcze potruję, ale mam problem z opcją śledzenia wiadomości. Wysłałem i zaznaczyłem opcję śledzenia (stopka) po czym mail został napewno odebrany, mija już godzina a w liście śledzonych nadal są nieprzeczytane :roll: Jestem zalogowany oczywiście. Może czegoś nie wiem? :shock:


Top
  
 
 Post subject:
Posted: Sun Apr 10, 2005 9:08 am 
Online
Site Admin

Joined: Sun Oct 12, 2003 9:12 pm
Posts: 263
Location: Krakow, Poland
Witam ponownie :)
Odpowiedz na to pytanie:
http://www.ireksoftware.com/th/online_mailwa ... pl.html#Q1

Pozdrawiam!
Irek


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Sun Apr 10, 2005 4:29 pm 
Ok to jż wsio rozumiem. Dzięki :lol:


Top
  
 
 [ 8 posts ] 

All times are UTC [ DST ]


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum