forum.ireksoftware.com

Discussion board of IrekSoftware.com products.

NOTE: This forum is READ ONLY

All times are UTC [ DST ]




 [ 3 posts ] 
AuthorMessage
 Post subject: Kasowanie wiadomosci
Posted: Mon Sep 11, 2006 10:21 pm 
Offline

Joined: Mon Sep 11, 2006 12:29 am
Posts: 9
Witam
Czy można dołożyć taki mechanizm do reguły wiadomości aby po zadanych warunkach była możliwość automatycznego kasowania z serwera maili?
druga sprawa:czy byłaby możliwośc wprowadzenia mechanizmu pozwalającego po zadanych warunkach przenosić maile do stworzonych tematycznych folderów?
Pozdrawiam kaz


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Mon Sep 18, 2006 7:08 pm 
Online
Site Admin

Joined: Sun Oct 12, 2003 9:12 pm
Posts: 263
Location: Krakow, Poland
Quote:
> Czy można dołożyć taki mechanizm do reguły wiadomości aby po zadanych warunkach była możliwość automatycznego kasowania z serwera maili?


Taka opcja juz jest w TH (filtry pocztowe)

Quote:
druga sprawa:czy byłaby możliwośc wprowadzenia mechanizmu pozwalającego po zadanych warunkach przenosić maile do stworzonych tematycznych folderów?


Dziekuje za sugestje - bedzie taka opcja zaimplementowana w niedlugiej przyszlosci.
Pozdrawiam!
Irek


Top
   
 
 Post subject:
Posted: Tue Sep 19, 2006 4:48 pm 
Offline

Joined: Mon Sep 11, 2006 12:29 am
Posts: 9
irekz wrote:
Quote:
> Czy można dołożyć taki mechanizm do reguły wiadomości aby po zadanych warunkach była możliwość automatycznego kasowania z serwera maili?


Taka opcja juz jest w TH (filtry pocztowe)

Ale cały spam mi ląduje w zakładce usunięty spam,i tam ręcznie trzeba kasować,czy nie możnaby zrobić automatu,cały czas pusty ten folder wszystkie niechciane maile usuniete a druga opcja jak ktos chce takie maile przeglądać to niech tam zostaną
Jeszcze jedno w starej wersji przpominacza wyskakiwało okienko z przypomnieniami i po zadanym okresie chowało się a ja decydowałem o tym które potwierdzić,teraz kilka razy żona dała mi na potwierdzam i już tych przypomnien nie widziałem.
Pozdr Kaz
PS.
Może coś do obsługi kanałów RSS


Top
   
 
 [ 3 posts ] 

All times are UTC [ DST ]


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum